جابه جایی آسان و سریع با اطمینان بار سپهر

چند کلمه درباره ما​
چند کلمه درباره ما​

درباره اطمینان بار سپهر

شرکت باربری اطمینان بار سپهر بیش از 10 سال است که مشغول به فعالیت در زمینه باربری و جابه جایی  وسایل و اثاثیه می باشد. این مجموعه از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری تشکیل شده است و با به خدمت گرفتن ناوگان باربری مجهز و مدرن آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

یکی از مسائل مهمی که ما در شرکت اطمینان بار سپهر به آن توجه میکنیم، پیشگیری و جلوگیری از هرگونه آسیب به وسایل و اثاثیه شما عزیزان می باشد . نکته مهم دیگری که ما در مجموعه به آن توجه میکنیم، دریافت هزینه مناسب و رسیدن به موقع به مقصد مورد نظرتان می باشد.

پس شما به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای میتوانید باربری وسایل خود را به ما بسپارید.

حمل اثاثیه منزل کار ماست!

با وجود اینکه حمل اثاثیه منزل کار سخت و استرس‌زایی است ولی اگر توسط شرکتی معتبر و حرفه‌ای صورت پذیرد آسان و بدون دردسر می‌شود. اطمینان بار سپهر یکی از آن شرکت‌های حرفه‌ای و باتجربه در زمینه حمل اثاثیه منزل و جابجایی وسایل سنگین در حین اسباب کشی است. اسباب و  وسایلی که در حالت عادی توسط فردی عادی امکان جابجایی آنها وجود ندارد و امکان صدمه دیدن آنها هست را بدون نگرانی به ما بسپارید. 

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ما این سات که مشتری بتواند با خیال راحت و نداشتن دغدغه، کار حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را به ما بسپارد و هیچ‌گونه نگرانی و استرسی درباره جابجایی وسایل، قیمت و حتی بسته بندی لوازم نداشته باشد.

حمل بار با مزدا

حداکثر بار مجاز برای جابه جایی با مزدا 900 کیلوگرم می باشد.

باربری صنعتی

حمل بار با نیسان

حداکثر بار مجاز برای جابه جایی با نیسان 2000 کیلوگرم می باشد.

باربری صنعتی
نیاز به کمک دارید؟